Вітрини холодильні

Виберіть підкатегорію


Показано з 1 по 16 із 39 (3 сторінок)

Технохолод - Хитлайн

Вітрина холодильна Міссурі cold diamond

rating

Холодильні вітрини преміум класу «Missouri cold diamond» призначені для магазинів самообслуговування, гіпермаркетів та супермаркетів. Кутові елементи дозволяють вибудовувати вітрини в єдину лінію..

Технохолод - Хитлайн

Вітрина холодильна Міссурі cold diamond - кутові елементи (радіусні)

rating

Кутові елементи гастрономічних вітрин "Міссурі cold diamond". Дозволяють вибудовувати вітрини в єдину лінію будь-якої довжини та вільної конфігурації. Міссурі cold d..

Технохолод - Хитлайн

Вітрина холодильна Міссурі cold diamond fish

rating

Вітрина "Міссурі cold diamond fish" зі статичним охолодженням і додатково піддоном, що охолоджується. Рекомендується агрегатована версія. Міссурі cold diamond fish А..

Технохолод - Хитлайн

Вітрина холодильна Міссурі cold diamond island

rating

Холодильні вітрини "Міссурі cold diamond island" для створення острівних зон самообслуговування. Міссурі cold diamond island 130 Довжина без боковин ..

Технохолод - Хитлайн

Вітрина холодильна Міссурі cold diamond LT

rating

Міссурі cold diamond LT Міссурі cold diamond LT Міссурі cold diamond LT self ..

Технохолод - Хитлайн

Вітрина холодильна Міссурі enigma

rating

Міссурі enigma Міссурі enigma self* Довжина без боковин мм 937 1250 1500 ..

Технохолод - Хитлайн

Вітрина холодильна Міссурі enigma LT

rating

Міссурі enigma LT Міссурі enigma LT self Довжина без боковин мм 1250* 1875* 2500..

Технохолод - Хитлайн

Вітрина холодильна Міссурі M

rating

Холодильні вітрини «Міссурі M» у своєму дизайні та функціональному призначенні задовольняють вимоги магазинів будь-якого формату від елітних продуктових бутиків до гіпермаркетів Відмінною особлив..

Технохолод - Хитлайн

Вітрина холодильна Міссурі M romb

rating

Лінія "Міссурі M romb" - це "прозора" вітрина, що фокусує увагу покупця на продуктах. Конструкція вітрини забезпечує максимальну оглядовість експозиції продуктів. ..

Технохолод - Хитлайн

Вітрина холодильна Міссурі promo

rating

Холодильні вітрини "Міссурі promo" у стаціонарному виконанні розроблені за стандартами роздрібних мереж, які використовують горизонтальні поверхні, розташовані під невеликим нахилом, або ступінча..

Технохолод - Хитлайн

Холодильна вітрина Вірджинія ICE

rating

Холодильна вітрина "Вірджинія ice" спеціально розроблена для продажу риби та морепродуктів на льоду. можливо кілька варіантів виконання вітрини: з демонстраційною поверхнею, що не охолоджується,..

Технохолод - Хитлайн

Холодильна вітрина Міссурі M pickles

rating

Холодильні вітрини "Міссурі M pickles" вбудовуються в лінії гастрономічних вітрин "Міссурі M". Застосовуються для продаж солінь. Конструкція передбачає робочу поверхню з відсіками, що охолоджують..

Технохолод - Хитлайн

Холодильна вітрина Міссурі M slim pickles self

rating

Міссурі M slim pickles self* Довжина без боковин мм 937* 1250* 1500* 1875* ..

Технохолод - Хитлайн

Холодильна вітрина Міссурі sapphire

rating

Холодильні вітрини «Міссурі M Sapphire» розроблені для супермаркетів середнього формату. Нестандартне дизайнерське рішення реалізовано у поєднанні прямих та радіусних форм скла та корпуси. Ця мо..

Технохолод - Хитлайн

Холодильна вітрина Міссурі VF

rating

Холодильні вітрини «Міссурі VF» із похилою демонстраційною поверхнею розроблені для створення зон демонстрації та продажу овочів та фруктів. Для зберігання товарного запасу передбачений бокс, що ..

Технохолод - Хитлайн

Холодильна вітрина Міссурі М - кутові елементи

rating

Угловые элементы позволяют выстраивать витрины в единую линию любой длины и свободной конфигурации. Могут иметь острые или скошенные углы, придающие торговому залу стиль и узнаваемость. ..

Показано з 1 по 16 із 39 (3 сторінок)

У нашому асортименті представлені холодильні вітрини із виносним холодом від виробників ТМ Хітлайн / Технохолод.

Придбати холодильну вітрину у Києві

Продаж товарів у продуктових магазинах, гастрономах, супермаркетах та торгових точках на ринках неможливий без якісних холодильних вітрин. Вони призначені для виставлення товару та забезпечення його збереження за необхідного температурного режиму. Покупці можуть візуально оцінити якість товарів та переконатися у їхній свіжості.

Придбати холодильну вітрину можна через наш сайт, уточнивши ціни від наших менеджерів. Основною перевагою нашої компанії є наявність практично всіх моделей холодильних вітрин на власному складі. Ми можемо забезпечити доставку обладнання майже негайно після оплати, що дозволить заощадити багато часу. Доставка доступна по Києву, Київській області та іншим містам України.

Види холодильних вітрин:


Как выбрать холодильную витрину для магазина?

Для правильного вибору холодильної вітрини для магазину важливо враховувати такі характеристики, як тип продається продукції, розмір доступного місця для встановлення та температурний режим.