Шафи холодильні

Виберіть підкатегорію


Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

Технохолод - Хитлайн

Вітрина холодильна Індіана cube A DS

rating

Холодильна пристінна вітрина Індіана cube A DS Індіана cube A DS 80/220* Довжина без боков..

Технохолод - Хитлайн

Холодильна вітрина Індіана cube D meat для м'яса

rating

Спеціалізовані вітрини для продажу м'яса Індіана cube D meat Індіана cube D meat 80/220* ..

Технохолод - Хитлайн

Холодильна шафа Арканзас

rating

Шафа холодильна серії "Арканзас" призначена для демонстрації та продажу охолоджених напоїв, молочних продуктів та кондитерські вироби. Конструктивною особливістю серії холодильних шаф "Арканзас"..

Технохолод - Хитлайн

Холодильна шафа Канзас

rating

Шафа холодильна серії "Канзас" призначена для демонстрації та продажу охолоджених напоїв, молочних продуктів та м'ясних виробів. Вбудований агрегат. Можливість підключення до виносної системи х..

Технохолод - Хитлайн

Холодильна шафа Канзас HLT A

rating

Пристінні низькотемпературні агрегатовані шафи «Канзас HLT А» розроблені для маркетів невеликого формату з метою оптимізації торгового простору, де недоцільне прокладання окремої низькотемпературної м..

Технохолод - Хитлайн

Холодильна шафа Канзас ВА

rating

Холодильна шафа технохолод серії «Канзас ВА» належить до категорії професійного холодильного обладнання великої місткості для зберігання та експонування продукції покупцям у магазинах, кіосках, к..

Технохолод - Хитлайн

Холодильна шафа Мічіган

rating

Шафа холодильна серії «Мічиган» призначена для демонстрації та продажу охолоджених напоїв, молочних продуктів та кондитерських виробів. Можна встановити у продуктових магазинах, кондитерських, кафе, б..

Технохолод - Хитлайн

Шафа холодильна Арканзас meat

rating

Спеціалізовані статичні холодильні шафи «Арканзас meat» призначені для вертикальної демонстрації та продаж свіжого м'яса, птиці та делікатесних виробів. Основна особливість вертикальних вітрин ці..

Технохолод - Хитлайн

Шафа холодильна кондитерська «Арканзас-R» Український стиль

rating

Шафа холодильна кондитерська «Арканзас-R» Український стиль Шафа холодильна кондитерська ШХСДп(Д)-0,5 «Арканзас-R» призначена для демонстрації та продажу кондитерських виробів: тортів, тістечок,..

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

У цьому розділі представлені холодильні шафи серії Арканзас, Канзас, Індіана cube, виробника Хітлайн - Технохолод. Відмінною рисою цих холодильних шаф є скляні двері, через які можна побачити виставлену продукцію. Найчастіше подібні шафи вітрини використовуються для охолодження та продажу напоїв, кондитерських виробів, молочних та ковбасних виробів. Розміщуються холодильні шафи у ресторанах, продуктових магазинах, кафе, барах. Часто можна побачити моделі на вулиці, поряд з кіосками, де продаються охолоджені напої.